Introduction / Explanation of the title

27. září 2018 v 17:11 | fitymi |  Introduction
Hi / Ahoj,
založila jsem tento blog spíše z osobní potřeby se někam svěřit. Mám problémy s depresí, jsem přecitlivělá a trpím záchvaty úzkosti. Dlouho jsem si to nechtěla přiznat, protože jsem si myslela, že to znamená, že jsem rozbitá a to jsem nechtěla.
Jenže prostě rozbitá tam uvnitř jsem a popíráním nic nezlepším. Tento blog se bude věnovat knížkám, ale bude to také můj deník úzkostných záchvatů. Když to na mě přijde, píši většinou anglicky, proto se kdyžtak nelekněte. It's just another part of me, I'm half american. Důvod, proč jsem se rozhodla tento blog založit a zveřejňovat takto svoje pocity je takový - vím, že plno lidí těmito záchvaty trpí.. Pocit, že jste úplně k ničemu, že by bylo lepší kdyby jste tu nebyli, že vás nikdo nemiluje a jste jenom překážka, že jste nevděční za to, co všechno máte a obecně pocit, že pro vás na světě neexistuje nic jako štěstí. Vím, že to tak není. Nejsem k ničemu, nejsem jen překážka, moje rodina mě miluje. Jenže při záchvatu takový pocit nemám. A ačkoli mě moje rodina miluje, nerozumí mi. Nevědí nic o depresích, o důvodu mé přecitlivělosti a o úzkosti. Když se jim snažím říct, co se mi děje, berou to jako výmluvy. Proto název "anxiety is real.."
Můj přítel o mých problémech ví, ale neví jak mi pomoci, když to nejvíc potřebuji a neví co říct/dělat, když to na mě zrovna přijde. Proto potřebuji místo, kde budu moci volně vyjádřit a možná i sdílet své pocity/myšlenky, pokud to někoho bude zajímat. Každopádně chci aby toto byl také vzkaz lidem, kteří mají stejné problémy. Jak by řekli hlavní herci mého oblíbeného seriálu Supernatural..
YOU ARE NOT ALONE
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama